KULLANIM KOŞULLARI

CBKSoft Yazılım A.Ş. sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan verilen tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. CBKSoft Yazılım A.Ş. web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayret gösterilmiştir. Bu sitede yer alan bilgiler önceden haber vermeksizin ve her zaman değiştirilebilir, düzeltilebilir ve çıkarılabilir.

CBKSoft Yazılım A.Ş. bu ve benzeri değişikliklerin doğrudan ve/veya dolaylı sonuçlarından, sitede yer alan bilgilerin farklı anlaşılmasından, kasıt dışında doğru olmamasından, sitede bulunan bilgiler ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan, bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Sitede mevcut olan bilgiler CBKSoft Yazılım A.Ş.’nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz.

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi yasalara veya burada belirtilen kurallara aykırı kullanmak, herhangi bir şekilde tahrif etmek cezai ve hukuki yollara başvurmamıza neden olacaktır.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo vb. gibi) telif hakkı CBKSoft Yazılım A.Ş.’ye aittir, yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esastır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

CBKSoft Yazılım A.Ş. web sitesini ziyaretiniz dolayısı ile bazı hallerde CBKSoft Yazılım A.Ş. ’ye vereceğiniz kişisel bilgilerinizin toplanma ve kullanma prensipleri aşağıda belirtilmektedir. Toplanan tüm veriler CBKSoft Yazılım A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. CBKSoft Yazılı A.Ş. kimlik ve diğer kişisel bilgilerinizi birleştirebilir, kontrol edebilir, gerekli gördüğünde tarafınızdan doğrulanmasını talep edebilir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde para veya başka bir menfaat karşılığında üçüncü şahıslara verilmeyecek, ancak CBKSoft Yazılım A.Ş. ve bağlantılı olduğu iştirakleri, grup şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerin bildirilmesi amaçlı olarak kullanılabilecektir.

CBKSoft Yazılım A.Ş. site ziyaretçilerinin sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

CBKSoft Yazılım A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. CBKSoft Yazılım A.Ş. yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.